Шкільний електронний журнал

eljurn2.jpg

Електронний журнал має такі основні можливості:
- учителями заносяться тільки бали тематичних атестацій учнів
- при виставленні семестрової в електронний журнал, учитель звертає увагу на прогнозовану програмою оцінку, що не дає можливості помилитися
- учні та батьки можуть побачити свої оцінки, оцінку за семестр і за рік, що прогнозує програма, динаміку навчання на графіках по кожному предмету
- учні отримують свій рейтинговий бал і бачать себе у рейтинговій таблиці класу
- вчителі отримують аналіз рівня навчання з предмету по учням в класах
- адміністрація бачить таблицю класів по рівням навчальних досягнень.


Програма встановлена на сервері. Виведена для батьків та учнів в холі на комп’ютер. Має просте меню користувача.За допомогою шкільної мережі вчителями-предметниками заносяться в журнал бали тематичних атестацій, семестрові та річні оцінки. Автоматично видані програмою прогнозовані бали вчитель може перенести до класного журналу.


На графіку можна побачити динаміку навчальних досягнень учня протягом семестру та року.


Учні або батьки заздалегідь зможуть взнати та роздрукувати оцінки дитини з предметів та переглянути прогноз на результати семестру та року.


Програма є мотивуючою до навчання, створює середовище суперництва, змагання. В неї ярко відображається положення і місце на сходинках першості, а також набраний рейтинговий бал з навчальних досягнень за поточний період, за семестрами, як зі всіх предметів так і з будь-якого вибраного.


Програма також незамінна для контролю й аналізу якості викладання предмета та засвоєння тем предмета, так як автоматично видає в кількісному та відсотковому відношенні розбивку класу по рівням навчальних досягнень за поточний період, семестр, рік. Це дає можливість заздалегідь бачити картину динаміки навчання й аналізувати роботу.

Підсумком є загальний рейтинг класу за всіма предметами. Це дає можливість виділити кращі класи та кращих учнів.Програма "Електроний шкільний журнал" буде розширена впровадженням рейтингової системи не тільки з навчальної частини, але й включаючи такі аспекти як поведінка, дисциплина, зовнішній вигляд, суспільно-корисна праця, участь у конкурсах, олімпіадах, дослідницких роботах і т.д.